مسابقه دکلمه مژده رزمی و علی رضایی – جام صدای برتر – دوره 4

شعر برگزیده برای مسابقه دکلمه مژده رزمی و علی رضایی
جام صدای برتر دکلمافون – مرحله یک شانزدهم نهایی – دوره ۴


از دست دادن از چشم های آدم مشخص می‌شود. از راه رفتنِ آدم، از خیره ماندنش به خیابان، به در ، به پنجره، به دورهای دست. وقتی لبخندت سعی می‌کند، دردی که از شدت بغض، از پیشانی ات به سمتِ چشم هایت کشیده می‌شود را پنهان کند تا مبادا اشک راه گونه هایت را بلد شود. وقتی هیچ آمدنی کفاف نمی‌دهد، هیچ آغوشی به کار نمی‌آید و هیچ دوستت دارمی آنی نیست که باید؛ از دست دادن از چشم های آدم مشخص می‌شود…

نویسنده: مریم قهرمانلو


آثار تصویری ارسالی شرکت کنندگان عزیز این مسابقه:

دانلود ویدئو دکلمه مژده رزمی

دانلود ویدئو دکلمه علی رضایی


logo-deklamaphone | لوگو دکلمافون

مشارکت در بخش های دیگر دکلمافون:

– آیا می دانید ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم تا دکلمه های زیبای خود را به صورت رایگان از طریق سایت آکادمی تخصصی دکلمه و گویندگی دکلمافون پخش کنید؟
کافیست به صفحه پخش رایگان دکلمه وارد شوید و فرم مربوط به آپلود را با توجه به شرایط ذکر شده تکمیل و ارسال نمایید.

– اگر با ما در زمینه های مختلف طراحی، تدوین، گرافیک، میکس و مسترینگ، تولید محتوا، دکلمه، گویندگی و … که مرتبط با فعالیت آکادمی دکلمافون است تمایل به همکاری دارید به صفحه همکاری با دکلمافون مراجعه و فرم مربوطه را تکمیل و ارسال نمایید.

– برای شرکت یا دنبال کردن بزرگ ترین مسابقات مجازی دکلمه ایران که توسط تیم حرفه ای دکلمافون برگزار می گردد به صفحه مسابقات دکلمه مراجعه نمایید تا شاید برنده جوایز نفیس این مسابقات شوید.شرکت در این مسابقات برای عموم آزاد و رایگان است.

مطالب مرتبط با این پست:

0

پاسخی بگذارید