مسابقه دکلمه منیر فقیه نیا ( ماه منیر ) و سالار رضاپسند – جام صدای برتر – دوره 4

شعر برگزیده برای مسابقه دکلمه منیر فقیه نیا ( ماه منیر ) و سالار رضاپسند
جام صدای برتر دکلمافون – مرحله یک شانزدهم نهایی – دوره ۴


می‌آید روزی که در تراسِ خانه‌ات، رویِ صندلیِ دسته دار نشسته‌ای و بازیِ کودکان را تماشا می کنی. آن روز دیگر نه باران خاطره‌ای از من برایت تازه می‌کند و نه غروب آفتاب سنگی بر دریاچه آرامِ دلت می اندازد. سال هاست که تو مرا پاک از یاد برده ای! کنارِ روزمرگی هایت، یک فنجان چای برایِ خودت می‌ریزی و با دستانی که دیگر چروک شده اند لرزان لرزان، فنجانِ چایت را به لبانت نزدیک می‌کنی، اما یکباره یکی از کودکان نامِ مرا فریاد می زند! شباهتِ اسمی بود. تو آرام فنجانت را کمی پایین می‌آوری، لبخندِ کوچکی می‌زنی و دوباره چایت را می نوشی. من به همان لبخند زنده‌ام…

نویسنده: روزبه معین


آثار تصویری ارسالی شرکت کنندگان عزیز این مسابقه:


logo-deklamaphone | لوگو دکلمافون

مشارکت در بخش های دیگر دکلمافون:

– آیا می دانید ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم تا دکلمه های زیبای خود را به صورت رایگان از طریق سایت آکادمی تخصصی دکلمه و گویندگی دکلمافون پخش کنید؟
کافیست به صفحه پخش رایگان دکلمه وارد شوید و فرم مربوط به آپلود را با توجه به شرایط ذکر شده تکمیل و ارسال نمایید.

– اگر با ما در زمینه های مختلف طراحی، تدوین، گرافیک، میکس و مسترینگ، تولید محتوا، دکلمه، گویندگی و … که مرتبط با فعالیت آکادمی دکلمافون است تمایل به همکاری دارید به صفحه همکاری با دکلمافون مراجعه و فرم مربوطه را تکمیل و ارسال نمایید.

– برای شرکت یا دنبال کردن بزرگ ترین مسابقات مجازی دکلمه ایران که توسط تیم حرفه ای دکلمافون برگزار می گردد به صفحه مسابقات دکلمه مراجعه نمایید تا شاید برنده جوایز نفیس این مسابقات شوید.شرکت در این مسابقات برای عموم آزاد و رایگان است.

مطالب مرتبط با این پست:

0

دیدگاهتان را بنویسید