مسابقه دکلمه آمنه رضوانی و کوروش صفار – جام صدای برتر – دوره 4

شعر برگزیده برای مسابقه دکلمه آمنه رضوانی و کوروش صفار
جام صدای برتر دکلمافون – مرحله یک شانزدهم نهایی – دوره ۴


همیشه که قرار نیست ببازی، یک روز هم نوبت تو می‌شود، گوش به زنگ باش، شانس فقط یک بار در خانه‌ات را می‌زند، شانس قرعه نمی‌اندازد، تاس نمی‌ریزد، ورق نمی‌کشد، فقط در می‌زند، آن هم فقط یک بار، نکند بیاید، در بزند، حواست نباشد برود !
شانس منتظر نمی‌ماند، طاقت ندارد، صبرش زیاد نیست، کم طاقت است انگار، دو تقه به در می‌زند، تق تق، صبر نمی‌کند، در را باز نکنی می‌رود، نمی‌ماند. حواست به کلون در زندگیت باشد، شانس حتما” یک بار در خانه‌ی هر کسی را می‌زند …
آن‌هایی که می‌گویند شانس نداریم، گوششان سنگین است، حواسشان پرت است، شانس حتما آمده، در زده و رفته، حواسشان به در نبوده …!

نویسنده: مریم سمیع زادگان


آثار تصویری ارسالی شرکت کنندگان عزیز این مسابقه:

دانلود ویدئو دکلمه آمنه رضوانی

دانلود ویدئو دکلمه کوروش صفار


logo-deklamaphone | لوگو دکلمافون

مشارکت در بخش های دیگر دکلمافون:

– آیا می دانید ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم تا دکلمه های زیبای خود را به صورت رایگان از طریق سایت آکادمی تخصصی دکلمه و گویندگی دکلمافون پخش کنید؟
کافیست به صفحه پخش رایگان دکلمه وارد شوید و فرم مربوط به آپلود را با توجه به شرایط ذکر شده تکمیل و ارسال نمایید.

– اگر با ما در زمینه های مختلف طراحی، تدوین، گرافیک، میکس و مسترینگ، تولید محتوا، دکلمه، گویندگی و … که مرتبط با فعالیت آکادمی دکلمافون است تمایل به همکاری دارید به صفحه همکاری با دکلمافون مراجعه و فرم مربوطه را تکمیل و ارسال نمایید.

– برای شرکت یا دنبال کردن بزرگ ترین مسابقات مجازی دکلمه ایران که توسط تیم حرفه ای دکلمافون برگزار می گردد به صفحه مسابقات دکلمه مراجعه نمایید تا شاید برنده جوایز نفیس این مسابقات شوید.شرکت در این مسابقات برای عموم آزاد و رایگان است.

مطالب مرتبط با این پست:

0

پاسخی بگذارید