مقدمه:

مسابقه دکلمه ، از جمله پر طرفدارترین و جذاب ترین بخش های فعالیت های آکادمی دکمه و گویندگی دکلمافون می باشد.

مفتخریم که با برگزاری دوره های زیادی از مسابقات مختلف پادکست خدمت کوچکی به ایجاد علاقه مندی در این زمینه در مخاطبان عزیزمان کرده باشیم.

همچنین میزبانی بسیاری از گویندگان حرفه ای تلویزیون و رادیو در بسیاری از مسابقات نشان دهنده کیفیت و سطح بالای مسابقات بوده که همواره در هر دوره شاهد بالاتر رفتن آن بوده ایم.

تیزر ویدئویی ثبت نام دوره چهارم مسابقات جام صدای برتر دکلمافون:

شرایط کلی برگزاری:

شرکت در این مسابقه دکلمه برای عموم آزاد و رایگان است و نیازی به ثبت نام از طریق سایت نیست.
نیازی به حضور فیزیکی نیست و این مسابقات کاملا به صورت مجازی و از طریق ضبط و ارسال دکلمه از طریق اینترنت توسط شرکت کنندگان انجام می شود.
شما عزیزان برای شرکت در دوره جدید این مسابقات می توانید صفحه اینستاگرام دکلمافون با آیدی deklamaphone را دنبال کنید.
در حین برگزاری یک دوره امکان ثبت نام برای شرکت در دوره بعد وجود ندارد و برای ثبت نام دوره بعد باید از طریق رسانه دکلمافون از آن مطلع شوید.

تیزر ویدئویی شرکت کنندگان راه یافته به مرحله یک هشتم نهایی دوره چهارم مسابقات:

نحوه ثبت نام اولیه:

شروع ثبت نام با قرارگیری تیزر ویدئویی در صفحه اینستاگرام دکلمافون اطلاع رسانی می گردد.
پس از آن علاقه مندان به شرکت می توانند یک ویدئو سلفی ۱۵ ثانیه ای که حتما باید از تصویر خودشان در حال خواندن دکلمه (به صورت زنده یا پلی بک) تهیه نمایند.انتخاب متن یا شعر این ویدئو به دلخواه شرکت کنندگان است.
پس از آن ویدئوی تهیه شده را به صورت دایرکت به ادمین اینستاگرام دکلمافون به آیدی اینستاگرامی deklamaphone یا به ادمین کانال تلگرام دکلمافون به آیدی تلگرامی deklamaphone1 ارسال کنند تا این ویدئو برای نظرسنجی مردمی روی استوری پیج اینستاگرامی دکلمافون قرار گیرد.
دقت کنید که بهترین نمونه کار خود را برای ما ارسال کنید و بیش از ۱ نمونه ارسال نکنید زیرا به دلیل بالا بودن تعداد داوطلبان شرکت در این مسابقات ، ممکن است نتوانیم تمام نمونه های ارسالی شما را با دقت بررسی نماییم.

نحوه مشخص شدن ۱۶ صدای برگزیده و شروع مسابقات اصلی:
این چالش همانطور که از اسمش مشخص است، به صورت یک جام برگزار می شود.
به این صورت که از بین صداهای زیادی که داوطلبان عزیز برایمان ارسال کرده اند تنها ۱۶ صدای برتر ( ۸ صدای خانم و ۸ صدای آقا) توسط تیم دکلمافون انتخاب و مسابقه با این ۱۶ عزیز آغاز می شود.
تیم آکادمی دکلمافون این ۱۶ صدا را با توجه به رای های مردمی استوری ها و همچنین نظر داوران خود انتخاب می نماید.
در ادامه مانند عکس جدول زیر که مربوط به دوره دوم می باشد؛ هر مسابقه میان دو نفر برگزار می شود که برنده به مرحله بعد و بازنده از ادامه مسابقات حذف خواهد شد.
در مسابقه پایانی دو شرکت کننده ای که به فینال راه یافتند با هم به رقابت می پردازند و فرد برنده به عنوان صدای برتر دوره شناخته خواهد شد.

مسابقه پادکست - مسابقه دکلمه - جام صدای برتر دکلمافون

نحوه برگزاری هر مسابقه دکلمه :

برگزاری هر مسابقه یک روز به طول می انجامد.
یک متن یا شعر یکسان از چند روز قبل در اختیار هر دو شرکت کننده قرار می گیرد که هر دو با توجه به قوانین اعلام شده به آن ها همان متن را به صورت تصویری در ۱ دقیقه اجرا خواهند کرد.

پس از آغاز هر مسابقه، نظرسنجی ای با استفاده از ربات رسمی اینستاگرام در استوری پیج اینستاگرام دکلمافون قرار می گیرد و برای جلوگیری از تقلب تکنیک هایی به کار برده می شود. اعضای محترم پیج تا پایان مهلت تعیین شده فرصت دارند تا رایشان را به یکی از دو عزیز شرکت کننده در مسابقه اختصاص دهند.

این رای گیری تعیین کننده فرد پیروز در مسابقه است و به صورت کاملا شفاف از طریق استوری در هر ساعت گزارش نتایج آن به مخاطبین عزیز اطلا رسانی می گردد.

تیزر ویدئویی ۱۶ صدای برگزیده دوره دوم مسابقات جام صدای برتر دکلمافون:

جایزه نفرات برتر:
اسپانسر دوره چهارم: مجموعه کافه کاست

به رسم قدردانی در انتهای مسابقه به شرکت کنندگان برتر مبالغ نقدی ناقابلی که در ابتدای دوره تعیین شده پرداخت می گردد.

همچنین تمامی آثار صوتی ای که شرکت کنندگان عزیز برای مسابقه تهیه کرده اند در بخش “پادکست های مسابقات” از طریق سایت دکلمافون پخش خواهند شد.

به علاوه تندیس مجازی نفر برتر حداقل به مدت یک ماه در اسلایدر صفحه اصلی سایت دکلمافون قرار می گیرد.

مسابقات دکلمه جام صدای برتر دکلمافون که با برتری محسن دلپاک به اتمام رسید

جهت اطلاع از اخبار و نتایج نفرات برتر دوره های قبل جام صدای برتر بر روی اخبار مسابقات دکلمه کلیک کنید


جهت شنیدن تمامی آثار و صداهای شرکت کنندگان این مسابقات روی پادکست های مسابقات کلیک کنید.


جهت تبلیغات و اسپانسری این مسابقات به ادمین تلگرامی دکلمافون با آیدی Deklamaphone1@ یا به دایرکت پیج اینستاگرامی دکلمافون پیام دهید.

لینک های دسترسی به قسمت های اصلی سایت دکلمافون :